Cumhuriyet KoşusuRing 2Ring Servisi

Ücretsiz Ring Seferlerimiz, Yenilenen Güzergahı ve Artırılan Sefer Saatleriyle Hizmetinizde

Gaziosmanpaşa Belediyesinin iki farklı hatta hizmete sunduğu ücretsiz ring seferler, yenilenen güzergahları ve artırılan sefer saatleriyle ulaşımı kolaylaştırmaya devam ediyor. 

Gaziosmanpaşa Belediyesi Yerel Hizmetler Müdürlüğü; kentsel dönüşüm konutlarından metro duraklarına, hastanelerden spor ve kültür tesislerine varıncaya kadar ilçedeki birçok noktaya ücretsiz ring seferler düzenliyor. Ulaşımı kolaylaştıran bu hizmet, Gaziosmanpaşalılardan yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Ring seferlerle ulaşım ağını daha da genişletmeyi amaçlayan belediye, hizmete sunduğu iki ring hattının güzergahını ve sefer saatlerini güncelledi. Vatandaşların ve öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda güzergahlar genişletilirken, günlük sefer sayısı da artırıldı.


Ücretsiz Ring Seferlerimiz, Yenilenen Güzergahı ve Artırılan Sefer Saatleriyle HizmetinizdeÜcretsiz Ring Seferlerimiz, Yenilenen Güzergahı ve Artırılan Sefer Saatleriyle HizmetinizdeÜcretsiz Ring Seferlerimiz, Yenilenen Güzergahı ve Artırılan Sefer Saatleriyle HizmetinizdeÜcretsiz Ring Seferlerimiz, Yenilenen Güzergahı ve Artırılan Sefer Saatleriyle HizmetinizdeÜcretsiz Ring Seferlerimiz, Yenilenen Güzergahı ve Artırılan Sefer Saatleriyle HizmetinizdeÜcretsiz Ring Seferlerimiz, Yenilenen Güzergahı ve Artırılan Sefer Saatleriyle HizmetinizdeÜcretsiz Ring Seferlerimiz, Yenilenen Güzergahı ve Artırılan Sefer Saatleriyle Hizmetinizde